26 maart 2025

Studiedag Hoogbloeier 'Passend onderwijs voor cognitief sterk functionerende leerlingen'

Studiedag Hoogbloeier 'Passend onderwijs voor cognitief sterk functionerende leerlingen'

Studiedag Hoogbloeier 'Passend onderwijs voor cognitief sterk functionerende leerlingen'

Een school starten in corona… Voor cognitief sterk functionerende leerlingen… Het leek een onmogelijke klus. Toch gingen we ervoor met heel veel moed en passie.

Ondertussen zijn we bezig aan ons 5de schooljaar, maken we een kleine 100 kinderen gelukkig en zorgen we ieder jaar voor mooie resultaten zowel voor welbevinden als voor schoolse resultaten.

Hoe we dit aanpakken en waar we onze mosterd halen, geven we jullie graag mee tijdens deze inspirerende sessie.

Woensdag 26.03.2025 | Het Predikheren, Mechelen
13.00 u. Netwerkmoment met koffie
14.00 u. Lezing
16.00 u. Einde

Sprekers

Deze lezing wordt gegeven door Els Gudders en Maaike Martens. 

Els Gudders is een onderwijs in hart en nieren, met een kinderdroom om ooit een eigen school te starten. Ze combineert Het Leerbos met een functie als pedagogisch begeleider. Bovendien is Els Hoogbloeier-alumni en heeft ze een eigen praktijk ‘Meer Mij’. Ze is ook mama van 2 neurodiverse, versnelde kinderen.


Maaike Martens is psychologe. Haar focus ligt bij het Leerbos als directie, bewaker van welbevinden. Ook Maaike is Hoogbloeier-alumni en heeft een eigen psychologenpraktijk. Ook Maaike is mama van 2 neurodiverse, versnelde kinderen.

Locatie

Het Predikheren
Goswin de Stassartstraat 88
2800 Mechelen



Tarieven

  • Partners Hoogbloeier®: 1 credit
  • Andere deelnemers: €75,-  (excl. 21% BTW)

Van deze studiedag wordt een factuur gemaakt.

Inschrijven kan via onderstaande knop. Wil je meer informatie of een afspraak maken, telefoneer dan +32 478 20 69 87 of mail naar opleidingen@hoogbloeier.be.


keyboard_arrow_up

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x